Rozwiązania finansowe, które mają znaczenie

Weź udział w naszej misji oferowania dostępnych pożyczek, wzmacniając pozycję małych przedsiębiorców w całej UE i przekraczając nasze oczekiwania.

Directions

Kierunki

Wybierz pracę, która Ci odpowiada

Praca w IT

Rozwijaj projekty: czekają na Ciebie ciekawe zadania związane z testowaniem, analizą systemów i rozwojem

Biznes i procesy

Oferty pracy dla doświadczonych księgowych, marketerów, prawników, kadry kierowniczej, B2B i menedżerów inwestycyjnych

Obsługa klienta

Konsultacje z klientami, sprzedaż lub dostarczanie produktów bankowych. Nie jest wymagane doświadczenie, dostępne w całej UE

Otwarte możliwości kariery

Przejrzyj wszystkie oferty pracy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Nasze zalety

Wybierz pracę, która do Ciebie pasuje

Ambitne zadania. Rozwój kariery

Wprowadziliśmy rewolucyjne podejście do udzielania pożyczek, koncentrując się na prostocie i zrozumieniu wyjątkowych potrzeb małych przedsiębiorców. Nasza platforma otwiera nowe możliwości, oferując spersonalizowane rozwiązania finansowe, wykraczające poza tradycyjne wskaźniki finansowe i uwzględniające pełną historię każdej firmy

Obecność w całym kraju i poza nim

Nasze usługi obejmują wszystkie państwa członkowskie UE, oferując wsparcie i rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców niezależnie od ich lokalizacji.

Rozwój kariery

W ESKA Finance wierzymy w pielęgnowanie talentów od wewnątrz. Wielu członków naszego zespołu rozpoczęło swoją podróż z nami, wnosząc świeże pomysły i silne pragnienie innowacji.

Nasza usługa

Leasing

Leasing

Przygotuj się na rozwój swojej firmy dzięki wszechstronnym rozwiązaniom leasingowym ESKA Finance! Od samochodów osobowych po maszyny budowlane - zapewniamy wsparcie w całej Europie. Dzięki opcjom dostosowanym do każdej potrzeby, nasze usługi leasingowe umożliwiają firmom i osobom prywatnym rozwój. Poznaj naszą konkurencyjną ofertę i rozwijaj swój sukces z ESKA Finance!

Hire purchase

Zakup na raty

Chcesz zainwestować w maszyny? ESKA Finance oferuje dostosowane do potrzeb rozwiązania w zakresie zakupu ratalnego samochodów, pojazdów użytkowych i nie tylko. Korzystaj z konkurencyjnych stawek i elastycznych warunków, aby nabyć niezbędne aktywa w przystępnej cenie. Skontaktuj się z nami, aby rozwijać swoją działalność dzięki spersonalizowanym rozwiązaniom naszego doświadczonego zespołu.

Viac na

Leasing zwrotny

Uwolnij wartość swoich istniejących aktywów, zachowując możliwość ich użytkowania. Nasze innowacyjne rozwiązanie leasingu zwrotnego jest idealne dla mikroprzedsiębiorców i małych firm - zwłaszcza w sektorze transportu i maszyn - które chcą zmaksymalizować swoje zasoby i napędzać wzrost.

Jak pracujemy

  • Przestrzeń do realizacji

    Wybierz projekt, który kochasz i realizuj swój potencjał razem z zespołem.

  • Silny zespół

    Ucz się od kolegów i liderów każdego dnia.

  • Rozwój zawodowy

    Zwiększ swoje umiejętności i zdobądź nową wiedzę, aby rozwijać swoją karierę.

  • Wpływ na produkt

    Przekształcanie pomysłów w namacalne ulepszenia produktu lub procesów

  • Wspieranie innych zespołów

    Zwracaj się do współpracowników o pomoc. Nie dzielimy zadań na nasze i innych, jeśli widzimy możliwość pomocy.

  • Minimalna biurokracja

    Koncentracja na zadaniach i rozwoju, a nie na biurokracji.

  • Nowoczesna firma

    Bez biurokracji

  • Komfortowa praca

    Z domu lub w biurze

  • Uczciwe wynagrodzenie

    Nawet bez doświadczenia

Jak rozpocząć pracę

Wybierz miasto

1

Wybór odpowiedniego wakatu

2

Wypełnij swoje dane

3

Ukończ krótkie szkolenie online

4

Dlaczego kandydaci wybierają ESKA Finance

  • Rozwój w ramach firmy

    Nieograniczony dostęp do kursów edukacyjnych w celu zdobywania nowych umiejętności i ciągłego podnoszenia poziomu wiedzy specjalistycznej. Możliwości rozwoju kariery dla najbardziej zmotywowanych członków zespołu.

  • Integralność i wsparcie

    Nasza kultura obejmuje interakcje na zasadzie „po imieniu” na wszystkich poziomach, w tym na szczeblu kierowniczym, oraz swobodę w zakresie ubioru i koloru włosów. Doświadczeni koledzy są zawsze gotowi do pomocy w radzeniu sobie z wyzwaniami i pomagają zaaklimatyzować się na nowym stanowisku.

  • Dobre samopoczucie pracowników

    Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, w tym korzystną opiekę stomatologiczną, po formalnym zatrudnieniu. Korzystaj ze zniżek u naszych partnerów i lepszych stawek na nasze produkty.

  • Wybierz swoją ścieżkę

    Poznaj możliwości w różnych dziedzinach, takich jak usługi finansowe, technologia i obsługa klienta. Jesteśmy w czołówce firm integrujących IT i finanse w celu usprawnienia codziennego życia.