Francja, Paris

Administrator Back Office

Pełny etat
23 Rue de l'Amiral d'Estaing, 75116 Paris, France

Dołącz do ESKA Finance jako Back Office Administrator w Paryżu! Będziesz zarządzać umowami leasingowymi, obsługiwać komunikację ubezpieczeniową i koordynować współpracę z dostawcami. Ta pełnoetatowa rola wymaga silnych umiejętności administracyjnych, doświadczenia w usługach finansowych i biegłej znajomości języka francuskiego. Ciesz się przyjaznym środowiskiem pracy w centralnym biurze z możliwościami rozwoju kariery. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na szczegóły i pracę zespołową, aplikuj już teraz!

O ESKA Finance:
Cześć, jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorstwa kupują samochody i pojazdy użytkowe, zapewniając im niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy zarówno w zakresie finansów, jak i pojazdów, naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty.
Skończyliśmy z tradycyjnymi bankami ignorującymi potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Sami będąc przedsiębiorcami i buntownikami, stworzyliśmy ESKA, aby wzmocnić pozycję małych firm z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy - my widzimy możliwości. Tam, gdzie generują nieefektywność i papierkową robotę - wprowadzamy innowacje i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co im zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Wszystko po to, by napędzać rozwój naszych klientów i pomagać im urzeczywistniać marzenia.
Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby napędzać wzrost i poszerzać grono obsługiwanych odbiorców.
Podoba Ci się to, co słyszysz? Przygotuj się i dołącz do nas w tej ekscytującej podróży ku rewolucji w pożyczkach.

Opis stanowiska, uprawnienia i obowiązki
Administrowanie umowami leasingowymi: zbieranie dokumentów od klientów, tworzenie umów w systemie księgowym oraz wypełnianie niezbędnych formularzy i wniosków.
Zamawianie ubezpieczeń i zarządzanie komunikacją z firmami ubezpieczeniowymi w zakresie roszczeń, monitorowanie płatności ubezpieczeniowych i gromadzenie niezbędnych dokumentów.
Zapewnienie terminowego gromadzenia i kontroli dokumentów dla biura rachunkowego.
Przygotowywanie faktur i listów przypominających dla klientów.
Koordynacja z dostawcami i partnerami w zakresie rejestracji samochodów, instalacji GPS, transportu itp.
Zarządzanie zmianami w umowach, wcześniejszymi rozwiązaniami lub transferami w ramach systemu.

Świadczenia pracownicze
Nieformalne, przyjazne środowisko pracy.
Nowoczesne i komfortowe biuro zlokalizowane w centrum miasta.
Możliwości rozwoju kariery w ESKA.

Wymagania wobec Pracownika
Znajomość języków obcych
francuski - biegły (C2) lub angielski - początkujący (A2)
Inne umiejętności
Microsoft Office - zaawansowany

Doświadczenie na danym stanowisku/dziedzinie
Doświadczenie w usługach finansowych lub administracji.
Minimum 2 lata odpowiedniego doświadczenia.

Liczba lat doświadczenia
● 2

Cechy osobowości i umiejętności
Doświadczenie w zadaniach administracyjnych w systemie informatycznym (najlepiej MS Navision, ale nie jest to wymagane).
Dbałość o szczegóły i wysoki poziom odpowiedzialności.
Silny gracz zespołowy z pozytywnym nastawieniem.