Francja, Paris

CTO

Pełny etat
23 Rue de l'Amiral d'Estaing, 75116 Paris, France

Dołącz do ESKA Finance jako nasz CTO w Paryżu, gdzie poprowadzisz zespół techniczny w rewolucjonizowaniu finansowania MŚP za pomocą rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Twoja rola obejmuje projektowanie skalowalnych systemów, automatyzację przepływów pracy i stymulowanie innowacji. Dzięki ponad 6-letniemu doświadczeniu w branży FinTech będziesz zarządzać wszystkimi fazami cyklu życia produktu, od projektu po wdrożenie, przy użyciu technologii takich jak React, Node.js i Python. Szukamy dynamicznego lidera, który rozwija się w szybko zmieniającym się środowisku i jest zaangażowany w doskonałość 24/7. Bądź częścią naszego zróżnicowanego, współczującego i innowacyjnego zespołu - aplikuj już teraz!

O ESKA Finance:

Cześć, jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorstwa kupują samochody i pojazdy użytkowe, zapewniając im niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy zarówno w zakresie finansów, jak i pojazdów, naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty.

Skończyliśmy z tradycyjnymi bankami ignorującymi potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Sami będąc przedsiębiorcami i buntownikami, stworzyliśmy ESKA, aby wzmocnić pozycję małych firm z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy - my widzimy możliwości. Tam, gdzie generują nieefektywność i papierkową robotę - wprowadzamy innowacje i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co im zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Wszystko po to, by napędzać rozwój naszych klientów i pomagać im urzeczywistniać marzenia.

Opracowujemy innowacyjne technologie, które zapewniają niedostatecznie ubankowionym i pomijanym kredytobiorcom lepszy dostęp do kredytów. Od naszych pracowników po naszych dealerów, partnerów i pożyczkobiorców, budujemy firmę i kulturę wokół wiary w siłę różnorodności.

Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby napędzać wzrost i poszerzać grono odbiorców, którym służą.

Podoba Ci się to, co słyszysz? Przygotuj się i dołącz do nas w tej ekscytującej podróży do rewolucji w pożyczkach dla MŚP.

O Tobie i ESKA Finance:

Jako kluczowy członek zespołu będziesz prowadzić cykle rozwoju od momentu powstania do wdrożenia, zapewniając optymalizację naszych systemów pod kątem skalowalności i wydajności. Będziesz kształtować i realizować strategię technologiczną. Poszukujemy doświadczonego profesjonalisty z silnym doświadczeniem i dogłębnym zrozumieniem FinTech oraz umiejętnością automatyzacji procesów w celu uzyskania maksymalnej wydajności operacyjnej.

Będziesz prowadzić i kształtować strategię technologiczną ESKA, dostosowując zasoby inżynieryjne, jakość i infrastrukturę, aby osiągnąć krótko- i długoterminowe cele biznesowe oraz wspierać wzrost. Działając jako firma finansowa ...

Dlaczego warto dołączyć do ESKA:

Innowacyjne środowisko: Praca w czołówce technologii finansowej opartej na sztucznej inteligencji, zakłócająca status quo w finansowaniu MŚP.

Wpływowa praca: Wzmacnianie pozycji firm, przekształcanie aspiracji w rzeczywistość posiadania samochodu i niezależności finansowej.

Kultura współpracy: Rozwijaj się we wspierającym środowisku zespołowym, w którym Twoje pomysły są cenione, a Twój wkład ma bezpośredni wpływ na nasz rozwój i sukces.

Obowiązki:

Udział we wszystkich aspektach zwinnego tworzenia oprogramowania, w tym w projektowaniu, implementacji i wdrażaniu.
Architektura i udzielanie wskazówek dotyczących budowania kompleksowych systemów zoptymalizowanych pod kątem szybkości i skali.
Zatrudnianie i zarządzanie zespołem technicznym
Współpraca za pośrednictwem Slack, Asana, komentarzy GitHub, dokumentów i wideokonferencji
Analizowanie ręcznych procesów i automatyzowanie ich, gdy tylko jest to możliwe, aby zapewnić płynne działanie przepływów pracy
Współpraca z innymi programistami przy wdrażaniu nowych pomysłów, funkcji i aplikacji
Współpraca z działem zarządzania produktem, działem zapewnienia jakości, działem obsługi klienta i innymi inżynierami oprogramowania w celu dostarczania funkcji spełniających potrzeby naszych klientów.
Badanie i prototypowanie nowych technologii, które mogą ulepszyć potoki i procesy kompilacji
Wykonywanie dodatkowych zadań i/lub obowiązków zgodnie z zadaniami

Wymagania:

Wymagany jest tytuł licencjata
Ponad 6 lat doświadczenia w branży FinTech
Dbasz o architekturę i ogólny obraz niż wdrażanie logiki produktu
Jesteś ciekawy sztucznej inteligencji i automatyzacji
Komfort we wszystkich obszarach cyklu życia produktu - analiza, projektowanie, kodowanie, testowanie i rozwiązywanie problemów
Doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
Doświadczenie w projektowaniu i integracji interfejsów API RESTful
Znajomość React, Node.js i Javascript, Python
Doskonałe umiejętności debugowania i optymalizacji
Doświadczenie w testowaniu jednostkowym/integracyjnym
Szeroka wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania: języków, frameworków, technik i trendów branżowych
Umiejętność pracy w szybkim, dynamicznym środowisku ze zmieniającymi się priorytetami i terminami.
Praca w Paryżu
Zdolność do zaangażowania 24/7
Masz doświadczenie w osiąganiu wyników w szybko rozwijającej się firmie, a zatem czujesz się komfortowo ze zmianami i niepewnością.

Wierzymy:

Różnorodność jest przewagą konkurencyjną. Celebrujemy nasze różnice i jesteśmy lepsi, gdy mamy różnorodne doświadczenia, punkty widzenia i pochodzenie. Dlatego finansujemy imigrantów.

Współczucie jest naszą siłą. Dbamy o naszych klientów i dealerów i staramy się budować z nimi długoterminowe relacje.

Kluczową cechą jest prostota. Ciężko pracujemy, aby nasze formularze i procesy były jak najbardziej bezbolesne i intuicyjne.

Możliwości finansowe należą do każdego. Każdego dnia pracujemy nad poprawą życia poprzez rozszerzanie tej możliwości.