Francja, Paris

Kierownik ds. rozwoju rynku

Pełny etat
23 Rue de l'Amiral d'Estaing, 75116 Paris, France

Dołącz do ESKA Finance jako menedżer ds. rozwoju rynku we Francji. Pokieruj rozwojem naszych innowacyjnych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań finansowych dla mikroprzedsiębiorstw. Wykorzystaj swoją głęboką wiedzę na temat Automotive Finance i silną sieć dealerów, aby napędzać wzrost, nawiązywać partnerstwa i przekształcać rynek. Rozwijaj się w środowisku opartym na współpracy, w którym różnorodność, współczucie i prostota są podstawą naszej misji.

O ESKA Finance:

Cześć, jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorstwa kupują samochody i pojazdy użytkowe, zapewniając im niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy zarówno w zakresie finansów, jak i pojazdów, naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty.

Skończyliśmy z tradycyjnymi bankami ignorującymi potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Sami będąc przedsiębiorcami i buntownikami, stworzyliśmy ESKA, aby wzmocnić pozycję małych firm z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy - my widzimy możliwości. Tam, gdzie generują nieefektywność i papierkową robotę - wprowadzamy innowacje i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co im zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Wszystko po to, by napędzać rozwój naszych klientów i pomagać im urzeczywistniać marzenia.

Opracowujemy innowacyjne technologie, które zapewniają niedostatecznie ubankowionym i pomijanym kredytobiorcom lepszy dostęp do kredytów. Od naszych pracowników po naszych dealerów, partnerów i pożyczkobiorców, budujemy firmę i kulturę wokół wiary w siłę różnorodności.

Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby napędzać wzrost i poszerzać grono odbiorców, którym służą.

Podoba Ci się to, co słyszysz? Przygotuj się i dołącz do nas w tej ekscytującej podróży do rewolucji w pożyczkach dla MŚP.

O Tobie i ESKA Finance:

Poszukujemy menedżera ds. rozwoju rynku we Francji, który dołączy do naszego rozwijającego się zespołu sprzedaży. Osoba na tym stanowisku będzie przewodzić pracom nad rozwojem naszej obecności na rynku francuskim. Idealny kandydat wykorzysta swoją głęboką wiedzę na temat Automotive Finance i rozległą sieć kontaktów dealerskich, aby szybko nawiązać współpracę i zwiększyć wolumen kontraktów, jednocześnie zdobywając udział w rynku. Raportując bezpośrednio do CEO, będzie współpracować z kierownictwem wyższego szczebla w celu zidentyfikowania rynków o wysokim potencjale i określenia odpowiedniej liczby menedżerów sprzedaży niezbędnych do zmaksymalizowania potencjału wzrostu.

Czy jesteś pasjonatem odnoszenia sukcesów w branży motoryzacyjnej i / lub FinTech poprzez współpracę i różnorodność?

Dlaczego warto dołączyć do ESKA:

Innowacyjne środowisko: Praca w czołówce technologii finansowej opartej na sztucznej inteligencji, zakłócającej status quo w finansowaniu MŚP.

Wpływowa praca: Wzmacnianie pozycji firm, przekształcanie aspiracji w rzeczywistość posiadania samochodu i niezależności finansowej.

Kultura współpracy: Rozwijaj się we wspierającym środowisku zespołowym, w którym Twoje pomysły są cenione, a Twój wkład ma bezpośredni wpływ na nasz rozwój i sukces.

Obowiązki
Wykorzystywanie silnych umiejętności interpersonalnych i sprawdzonych zdolności sprzedażowych do rejestrowania nowych dealerów w naszej sieci.
Zapewnienie sukcesu tych relacji poprzez szkolenie dealerów, jak skutecznie korzystać z platformy ESKA Finance i maksymalizować zyski poprzez strukturyzację transakcji
Współpraca z naszymi zespołami ubezpieczeniowymi i sprzedażowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi klienta naszym dealerom i konsumentom.
Konsekwentna analiza i przegląd trendów biznesowych w celu identyfikacji luk w planowaniu i realizacji.
Identyfikowanie, rozumienie i analizowanie możliwości i potrzeb dealerów, a także promowanie wzrostu.
Budowanie wysokiej jakości relacji na wszystkich poziomach
Budowanie programów partnerskich z producentami / importerami / dealerami
Wykorzystanie danych w celu określenia potencjału udziału w rynku dla ESKA Finance we Francji oraz zidentyfikowanie zapotrzebowania na dodatkowych członków zespołu w tym obszarze.
Ustanowienie konkretnych, wrażliwych na czas celów w zakresie rejestracji nowych dealerów i wolumenu umów.
Doświadczenie / umiejętności
Minimum 5 lat doświadczenia w pracy w sektorze finansów/ubezpieczeń/kredytów samochodowych lub dealerów samochodowych.
Dwujęzyczna biegłość w języku francuskim i angielskim
Istniejąca sieć kontaktów dealerskich na określonym terytorium
Ważne prawo jazdy
Gotowość do podróży - minimum 80% podróży na rynku
Doświadczenie z narzędziami CRM

Wymagania
Wyjątkowa obsługa klienta, komunikacja i umiejętności organizacyjne.
Wykazana zdolność do samoorganizacji.
Silna orientacja na zespół z możliwością samodzielnego doskonalenia się.
Pozytywna, proaktywna postawa z silną chęcią do nauki i adaptacji.
Biegła znajomość języka francuskiego i angielskiego.
Preferowane doświadczenie z narzędziami CRM.
Niezbędne jest wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży; znajomość branży motoryzacyjnej jest korzystna.

Wierzymy:

Różnorodność to przewaga konkurencyjna. Celebrujemy nasze różnice i jesteśmy lepsi, gdy mamy różnorodne doświadczenia, punkty widzenia i pochodzenie. Dlatego finansujemy imigrantów.

Współczucie jest naszą siłą. Dbamy o naszych klientów i dealerów i staramy się budować z nimi długoterminowe relacje.

Kluczową cechą jest prostota. Ciężko pracujemy, aby nasze formularze i procesy były jak najbardziej bezbolesne i intuicyjne.

Możliwości finansowe należą do każdego. Każdego dnia pracujemy nad poprawą życia poprzez rozszerzanie tej możliwości.