Francja, Paris

Koordynator Operacji

Pełny etat
23 Rue de l'Amiral d'Estaing, 75116 Paris, France

Dołącz do ESKA Finance, dynamicznie rozwijającej się FinTech rewolucjonizującej finansowanie samochodów i pojazdów dla mikroprzedsiębiorstw. Oferujemy proste, bezproblemowe rozwiązania. Poszukujemy Koordynatora Operacji, aby zapewnić płynność procesów i satysfakcję klientów.

O ESKA Finance:

Cześć, jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorstwa kupują samochody i pojazdy użytkowe, oferując im niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy z zakresu finansów i motoryzacji naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i dostosowujemy nasze produkty do ich potrzeb.
Mieliśmy dość tego, że tradycyjne banki ignorują potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Jako przedsiębiorcy i buntownicy stworzyliśmy ESKA, aby wspierać małe firmy z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy, my widzimy szanse. Tam, gdzie generują biurokrację i nieefektywność, my wprowadzamy innowacyjne rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co bankom zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Wszystko po to, aby wspierać rozwój naszych klientów i pomóc im spełniać marzenia.
Rozwijamy innowacyjne technologie, które zapewniają lepszy dostęp do kredytów dla klientów, którzy zostali pominięci przez tradycyjne banki.
Podoba Ci się to, co słyszysz? Dołącz do nas w tej ekscytującej podróży ku rewolucji w finansowaniu MŚP!

O Tobie i ESKA Finance:

Poszukujemy dokładnego Koordynatora Operacyjnego, który dołączy do naszego zespołu back office. Idealny kandydat będzie posiadał silne umiejętności organizacyjne.

Obowiązki:

  • Zadbaj o to, aby proces rozpoczęcia współpracy z nowym klientem przebiegał płynnie.

  • Wspieraj zespół sprzedaży podczas onboardingu nowych klientów (wsparcie techniczne, dobór najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla klienta, prezentacja produktów i usług).

  • Współpracuj z firmami montującymi GPS, aby upewnić się, że system śledzenia został zainstalowany przed przekazaniem pojazdu klientowi.

  • Zadbaj o to, aby wszystkie umowy, dokumenty ubezpieczeniowe i rejestracje pojazdów były przygotowane na czas i zawierały poprawne informacje.

  • Stała współpraca z zespołem sprzedaży i operacji w celu natychmiastowego zgłaszania problemów lub przeszkód, a także proaktywnej komunikacji na temat statusu kont.

  • Zarządzaj portfolio klientów, dbając o to, aby wszystkie ich zapytania były obsługiwane terminowo, a także pilnuj płatności i różnych harmonogramów.

  • Analizuj procesy manualne i proponuj automatyzację tam, gdzie to możliwe, aby zapewnić płynność operacyjną.

  • Współpracuj z zespołem sprzedaży, działem zarządzania produktem, księgowością oraz obsługą klienta, aby dostarczać funkcje spełniające potrzeby naszych klientów.

  • Cel: Zapewnienie, że wszystkie dokumenty, wymagania prawne i przepływy komunikacji są obsługiwane idealnie, z ciągłym dążeniem do ulepszania.

Wymagania:

  • Minimum Bac +2 lub równoważne wykształcenie.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Doskonałe umiejętności organizacyjne oraz znakomite umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej.

  • Biegła obsługa komputera, korzystanie z różnych systemów i aplikacji.

  • Doświadczenie w pracy z systemem Hub jest atutem.

  • Francuski na poziomie C2 oraz komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Pozytywne nastawienie: wolisz szukać rozwiązań niż trzymać się problemów.

  • Doświadczenie w dziedzinie produktów finansowych, ubezpieczeń, motoryzacji lub podobnych branż będzie atutem, ale nie jest konieczne.

Nasza oferta:

  • Premie uzależnione od wyników, oprócz stałej pensji.

  • Możliwość rozwoju wraz z nami i wspólnego budowania sukcesu firmy.

  • Startupowa atmosfera z szybkimi procesami decyzyjnymi, w której Twoje pomysły są zawsze mile widziane.

  • Nowoczesne biuro w sercu Paryża (z dostępem do siłowni).

  • Comiesięczne spotkania firmowe z pizzą i napojami, na których dzielimy się sukcesami, wyzwaniami i postępami.

  • Specjalny coroczny wyjazd firmowy.

Jeśli szukasz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym, jeśli chcesz pracować z domu lub nie jesteś gotowy na wielkie cele – prosimy, nie marnuj naszego ani swojego czasu. Ale jeśli masz odwagę i wystarczająco dużo energii, aby przenosić góry – skontaktuj się z nami. Wspólnie zrewolucjonizujemy FinTech!

Nasze wartości:

  • Różnorodność to przewaga konkurencyjna. Świętujemy nasze różnice i jesteśmy lepsi, kiedy mamy różnorodne doświadczenia, punkty widzenia i pochodzenie. Dlatego finansujemy imigrantów.

  • Współczucie to siła. Zależy nam na naszych klientach i partnerach, i dążymy do budowania długoterminowych relacji.

  • Prostota to kluczowa cecha. Ciężko pracujemy, aby nasze formularze i procesy były jak najprostsze i intuicyjne.

  • Możliwości finansowe należą się każdemu. Każdego dnia pracujemy nad poprawą życia, rozszerzając te możliwości.