Słowacja, Bratislava

Przedstawiciel handlowy

Pełny etat
Pribinova 4195/25, Tower 115, 13 floor, Bratislava, Slovakia

Dołącz do ESKA Finance jako przedstawiciel handlowy, gdzie Twoja pasja do branży motoryzacyjnej i FinTech będzie napędzać nasz rozwój. Będziesz konsultować się z różnymi klientami, zarządzać codziennymi operacjami sprzedaży i ulepszać nasze strategie sprzedaży. Biegła znajomość języka słowackiego i angielskiego jest niezbędna, a dodatkowy język (czeski, węgierski lub niemiecki) będzie dodatkowym atutem. Bądź częścią naszego innowacyjnego zespołu, który zmienia finansowanie MŚP. Aplikuj teraz!

O ESKA Finance:
Jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorcy kupują samochody i pojazdy użytkowe, zapewniając niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy specjalistycznej zarówno w zakresie finansów, jak i pojazdów, naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty.
Byliśmy zmęczeni tradycyjnymi bankami ignorującymi potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Sami jesteśmy przedsiębiorcami i buntownikami i stworzyliśmy ESKA, aby wzmocnić pozycję małych firm z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy, my dostrzegamy możliwości. Tam, gdzie tworzą nieefektywność i papierkową robotę - wprowadzamy innowacje i wdrażamy rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co im zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Robimy to wszystko, aby wspierać rozwój naszych klientów i pomagać im urzeczywistniać marzenia.
Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby wspierać ich rozwój i poszerzać zakres obsługiwanych przez nich klientów.
Podoba Ci się to, co słyszysz? Przygotuj się, aby dołączyć do nas w tej ekscytującej podróży, aby zrewolucjonizować pożyczki.

O Tobie i ESKA Finance:
Czy jesteś pasjonatem motoryzacji i/lub sukcesu FinTech poprzez współpracę i różnorodność? W ESKA Finance poszukujemy specjalisty ds. sprzedaży, który jest ciekawy i chętny do pracy z różnorodnymi przedsiębiorcami. Będziesz musiał konsultować się z potencjalnymi klientami i pomagać im w sprawnym procesie aplikacyjnym. Będziesz musiał pracować z zarządzaniem obiekcjami. Będziesz musiał znaleźć sposoby na dotarcie do różnych grup klientów i zaoferowanie im możliwości finansowych. Jest to praca wymagająca inicjatywy i wsparcia. Biegła znajomość języka słowackiego i angielskiego ma kluczowe znaczenie dla skutecznego łączenia się z naszą wielokulturową klientelą i naszym wielokulturowym zespołem. Czy jesteś gotowy, aby wywrzeć znaczący wpływ? Dołącz do nas w ESKA Finance i pomóż kształtować przyszłość finansowania MŚP!

Dlaczego warto dołączyć do ESKA:
Innowacyjne środowisko: Praca w czołówce technologii finansowych opartych na sztucznej inteligencji, które zakłócają status quo w finansach MŚP.
Wpływowa praca.
Kultura współpracy: rozwijaj się we wspierającym środowisku zespołowym, w którym Twoje pomysły są cenione, a Twój wkład ma bezpośredni wpływ na nasz rozwój i sukces.

Ty

  • Z powodzeniem sprzedawałeś usługi B2B lub B2C w zakresie finansów, ubezpieczeń, FMCG itp. małym lub średnim klientom i jesteś gotowy, aby zrobić kolejny krok.
  • Sprzedaż to Twoje DNA - jesteś świetny w pozyskiwaniu nowych klientów, ale łatwo przestawiasz się na śledzenie i rozwijanie istniejących relacji.
  • Słuchasz potrzeb swoich klientów i oferujesz rozwiązania.
  • Interesujesz się samochodami, pojazdami użytkowymi, sprzętem budowlanym lub rolniczym - dzięki temu jesteś zaufanym doradcą naszych klientów.
  • Ciekawość, otwartość i chęć podejmowania nowych wyzwań - to właśnie Ty.
  • Zarządzasz różnorodnymi priorytetami w dynamicznym środowisku z proaktywnym nastawieniem i podejściem.
  • Doświadczenie w sprzedaży wielopoziomowej i planowaniu kont.
  • Biegłość w narzędziach CRM - zapewniasz płynne działanie i świadomość.
  • Jesteś obeznany z kulturą, poruszasz się w niuansach rynków międzynarodowych.
  • Uwielbiasz podróżować na spotkania z klientami.
  • Biegła znajomość języka słowackiego i angielskiego jest koniecznością. Czeski, węgierski lub niemiecki będą dużym bonusem.

Obowiązki:

  • Definiowanie kategorii potencjalnych klientów i docieranie do nich.
  • Zarządzanie codziennymi operacjami sprzedażowymi, zapewnienie sprawnego przebiegu transakcji biznesowych i pielęgnowanie silnych relacji z klientami.
  • Zapewnianie klientom wyjątkowej obsługi oraz dbanie o ich satysfakcję i lojalność.
  • Aktywny udział w ulepszaniu naszych strategii i procesów sprzedaży w celu optymalizacji wydajności i skuteczności.
  • Poruszanie się po zawiłościach naszych programów gwarantowania i finansowania oraz pozycjonowanie siebie jako kompetentnego zasobu.

Czy ta praca odpowiada Twoim celom zawodowym i umiejętnościom? Dołącz do nas w branży finansowania samochodów! Jeśli jesteś zaangażowany w wyjątkową obsługę klienta, wsparcie sprzedaży i budowanie silnych relacji, chcemy Cię w naszym zespole. Wnieś swoje umiejętności i pasję na stanowisko, na którym będziesz rozwijać się niezależnie, jednocześnie ściśle współpracując ze wspierającym zespołem. Nie przegap okazji, aby przyczynić się do innowacji w finansowaniu branży motoryzacyjnej - aplikuj już teraz i wspólnie osiągnijmy sukces!