Słowacja, Komarno

Sprzedawca - Technik w salonie samochodowym

Pełny etat
Zlatná na Ostrove, Komarno, Slovakia

Dołącz do ESKA Finance jako sprzedawca-technik w naszym salonie samochodowym w Zlatnej na Ostrove. Będziesz zarządzać sprzedażą pojazdów, komunikacją z klientami i przygotowaniem floty, a także zajmować się reklamami i zadaniami administracyjnymi. Ciesz się połączeniem pracy biurowej i na świeżym powietrzu w bezstresowym środowisku. Szukamy zorientowanego na szczegóły gracza zespołowego z pasją do pojazdów. Chcesz wnieść swój wkład w rozwój firmy? Aplikuj już teraz na satysfakcjonującą długoterminową rolę!

O ESKA Finance:

Cześć, jesteśmy ESKA Finance. Rewolucjonizujemy sposób, w jaki mikroprzedsiębiorstwa kupują samochody i pojazdy użytkowe, zapewniając im niemal natychmiastowe, proste i bezproblemowe rozwiązania finansowe. Dzięki unikalnemu połączeniu wiedzy zarówno w zakresie finansów, jak i pojazdów, naprawdę rozumiemy potrzeby naszych klientów i odpowiednio dostosowujemy nasze produkty.

Skończyliśmy z tradycyjnymi bankami ignorującymi potrzeby mikroprzedsiębiorców, więc postanowiliśmy działać inaczej. Sami będąc przedsiębiorcami i buntownikami, stworzyliśmy ESKA, aby wzmocnić pozycję małych firm z wielkimi marzeniami. Tam, gdzie banki widzą problemy - my widzimy możliwości. Tam, gdzie generują nieefektywność i papierkową robotę - wprowadzamy innowacje i rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji. To, co im zajmuje tygodnie, my robimy w kilka minut. Wszystko po to, by napędzać rozwój naszych klientów i pomagać im urzeczywistniać marzenia.

Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami handlowymi, aby napędzać wzrost i poszerzać grono obsługiwanych odbiorców.

Podoba Ci się to, co słyszysz? Przygotuj się i dołącz do nas w tej ekscytującej podróży do rewolucji w pożyczkach.

Opis stanowiska, obowiązki i zakres odpowiedzialności:

Zarządzanie pojazdami i ich przygotowanie do sprzedaży
Praca z flotą pojazdów
Sprzedaż pojazdów, komunikacja z klientami itp.
Zarządzanie reklamami pojazdów
Praca z komputerem (Internet, Microsoft Office)
Inne zadania organizacyjne w razie potrzeby, w tym rejestracja i wyrejestrowanie pojazdów w urzędach
Komunikacja telefoniczna i e-mailowa
Zakupy towarów i usług
Zarządzanie personelem i praca zespołowa
Godziny pracy: 9:00-17:00

Korzyści dla pracowników:

Rodzinna atmosfera w mniejszej firmie
Przyjemne, bezstresowe środowisko i komunikacja
Połączenie pracy biurowej z pracą na świeżym powietrzu
Długoterminowa współpraca w rozwijającej się firmie

Informacje o procesie rekrutacji:

Możliwy natychmiastowy start
Jeśli jesteś zainteresowany tym stanowiskiem, prześlij nam swoje CV.
Jeśli zostaniesz wybrany na podstawie CV i wstępnej rozmowy telefonicznej, przejdziesz do następnego etapu i umówimy się na osobistą rozmowę kwalifikacyjną.

Osoba kontaktowa:
Zsolt Kardhordó
Telefon: +421 911 397 998
E-mail: z.kardhordo@eskafinance.com

Wymagania wobec kandydata:
Poziom wykształcenia:

Wykształcenie podstawowe
Wykształcenie średnie bez dyplomu
Wykształcenie średnie z dyplomem
Wykształcenie policealne/zawodowe
Student uniwersytetu
Tytuł licencjata
Tytuł magistra
Stopień doktora

Umiejętności językowe:
Słowacki - biegły (C2)

Inne umiejętności:

Microsoft Excel - podstawowy
Microsoft Word - podstawowa

Prawo jazdy:
B

Odpowiedni dla absolwentów:
Tak

Osobiste kwalifikacje i umiejętności:

Znajomość pojazdów
Samodzielność i pracowitość
Umiejętność organizacji pracy i czasu
Precyzja i odpowiedzialność za wykonywaną pracę
Lojalność i chęć aktywnego przyczyniania się do sukcesu firmy
Umiejętność komunikowania się w zespole i z klientami
Gotowość do długoterminowej współpracy
Uczciwość
Firma reklamowa:
Przegląd firmy:
Usługi finansowe, sprzedaż pojazdów używanych.
ESKA Finance s.r.o. jest nową firmą na rynku motoryzacyjnym w krajach Europy Środkowej. Zajmujemy się różnymi formami sprzedaży używanych pojazdów i maszyn na raty (FL, Auto Credit, Hire Purchase).
Naszymi klientami są firmy z sektora MŚP z różnych krajów V4. Zapewniamy finansowanie nie tylko pojazdów osobowych i użytkowych, ale także maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego. Siedziba firmy znajduje się w Bratysławie i Komarnie. Lubimy naszą pracę i dlatego wierzymy, że oferujemy naszym klientom usługi wysokiej jakości.