KORZYŚĆ

  • Nowoczesna firma

    Bez biurokracji

  • Komfortowa praca

    Z domu lub w biurze

  • Uczciwe wynagrodzenie

    Nawet bez doświadczenia

Jak rozpocząć pracę

Wybierz miasto

1

Wybór odpowiedniego wakatu

2

Wypełnij swoje dane

3

Ukończ krótkie szkolenie online

4

Kariera w ESKA Finance

Słowacja, Bratislava
Pełny etat
Pribinova 4195/25, Tower 115, 13 floor, Bratislava, Slovakia

Dołącz do ESKA Finance jako Country Manager na Słowacji, z siedzibą w Bratysławie. Będziesz stał na czele naszej ekspansji, budując strategiczne partnerstwa z dealerami, firmami ubezpieczeniowymi i dostawcami usług. Mając co najmniej 5-letnie doświadczenie w finansach samochodowych, ubezpieczeniach lub salonach samochodowych, wykorzystasz swoją dwujęzyczną biegłość w języku słowackim i angielskim, aby ugruntować naszą obecność na rynku słowackim. Gotowy do podróży, będziesz napędzać sukces firmy, budować wysokiej jakości relacje i wykorzystywać dane do identyfikowania możliwości rozwoju. Jeśli jesteś proaktywny, zorganizowany i zaangażowany w wywieranie wpływu, aplikuj już dziś!

Pełny etat

Dołącz do ESKA Finance jako główny kontroler finansowy w Bratysławie. Będziesz kierować strategią finansową, raportowaniem i planowaniem biznesowym we Francji, na Słowacji i w Czechach. Twoja rola obejmuje tworzenie solidnych modeli finansowych, zarządzanie relacjami z inwestorami i nadzorowanie audytów. Poszukujemy lidera finansowego z ponad 5-letnim doświadczeniem w zarządzaniu finansami, najlepiej w środowisku fintech lub start-up. Niezbędna jest zaawansowana znajomość języka angielskiego i gotowość do podróżowania. Aplikuj już teraz, aby stać się częścią naszego innowacyjnego, nastawionego na rozwój zespołu!

Pełny etat

Dołącz do ESKA Finance jako administrator back office w naszym biurze Pribinova. Będziesz zarządzać umowami leasingowymi, koordynować współpracę z dostawcami, obsługiwać komunikację ubezpieczeniową i zapewniać terminowe przetwarzanie dokumentów. Ta pełnoetatowa rola wymaga ponad 2-letniego doświadczenia w usługach finansowych lub administracji, zaawansowanych umiejętności obsługi pakietu Microsoft Office i biegłej znajomości języka słowackiego. Pracuj w przyjaznym, nowoczesnym biurze z możliwościami rozwoju kariery. Aplikuj już dziś, aby stać się częścią naszego zespołu!

Francja, Paris
Pełny etat
23 Rue de l'Amiral d'Estaing, 75116 Paris, France

Dołącz do ESKA Finance jako Back Office Administrator w Paryżu! Będziesz zarządzać umowami leasingowymi, obsługiwać komunikację ubezpieczeniową i koordynować współpracę z dostawcami. Ta pełnoetatowa rola wymaga silnych umiejętności administracyjnych, doświadczenia w usługach finansowych i biegłej znajomości języka francuskiego. Ciesz się przyjaznym środowiskiem pracy w centralnym biurze z możliwościami rozwoju kariery. Jeśli jesteś osobą zorientowaną na szczegóły i pracę zespołową, aplikuj już teraz!

Pełny etat
Zdalny

Dołącz do ESKA Finance jako zdalny SEO Copywriter! Na tym pełnoetatowym stanowisku będziesz tworzyć treści zoptymalizowane pod kątem SEO dla stron internetowych i mediów społecznościowych, opracowywać strategie zwiększania rankingów wyszukiwania i tworzyć unikalne, dopasowane do marki treści. Z co najmniej 2-letnim doświadczeniem, biegłą znajomością języka angielskiego i francuskiego oraz silnymi umiejętnościami SEO, będziesz dobrze prosperować w naszym elastycznym, przyjaznym środowisku z możliwościami rozwoju.

Pełny etat

Dołącz do ESKA Finance jako menedżer ds. rozwoju rynku we Francji. Pokieruj rozwojem naszych innowacyjnych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań finansowych dla mikroprzedsiębiorstw. Wykorzystaj swoją głęboką wiedzę na temat Automotive Finance i silną sieć dealerów, aby napędzać wzrost, nawiązywać partnerstwa i przekształcać rynek. Rozwijaj się w środowisku opartym na współpracy, w którym różnorodność, współczucie i prostota są podstawą naszej misji.

Pełny etat

Dołącz do ESKA Finance jako menedżer ds. rozwoju rynku na Słowacji i w Czechach. Pokieruj rozwojem naszych innowacyjnych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań finansowych dla mikroprzedsiębiorstw. Wykorzystaj swoją głęboką wiedzę na temat Automotive Finance i silną sieć dealerów, aby napędzać wzrost, nawiązywać partnerstwa i przekształcać rynek. Rozwijaj się w środowisku opartym na współpracy, w którym różnorodność, współczucie i prostota są podstawą naszej misji.

Nasze zalety

Wybierz pracę, która do Ciebie pasuje

Ambitne zadania. Rozwój kariery

Wprowadziliśmy rewolucyjne podejście do udzielania pożyczek, koncentrując się na prostocie i zrozumieniu wyjątkowych potrzeb małych przedsiębiorców. Nasza platforma otwiera nowe możliwości, oferując spersonalizowane rozwiązania finansowe, wykraczające poza tradycyjne wskaźniki finansowe i uwzględniające pełną historię każdej firmy

Obecność w całym kraju i poza nim

Nasze usługi obejmują wszystkie państwa członkowskie UE, oferując wsparcie i rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców niezależnie od ich lokalizacji.

Rozwój kariery

W ESKA Finance wierzymy w pielęgnowanie talentów od wewnątrz. Wielu członków naszego zespołu rozpoczęło swoją podróż z nami, wnosząc świeże pomysły i silne pragnienie innowacji.

Dlaczego kandydaci wybierają ESKA Finance

  • Rozwój w ramach firmy

    Nieograniczony dostęp do kursów edukacyjnych w celu zdobywania nowych umiejętności i ciągłego podnoszenia poziomu wiedzy specjalistycznej. Możliwości rozwoju kariery dla najbardziej zmotywowanych członków zespołu.

  • Integralność i wsparcie

    Nasza kultura obejmuje interakcje na zasadzie „po imieniu” na wszystkich poziomach, w tym na szczeblu kierowniczym, oraz swobodę w zakresie ubioru i koloru włosów. Doświadczeni koledzy są zawsze gotowi do pomocy w radzeniu sobie z wyzwaniami i pomagają zaaklimatyzować się na nowym stanowisku.

  • Dobre samopoczucie pracowników

    Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, w tym korzystną opiekę stomatologiczną, po formalnym zatrudnieniu. Korzystaj ze zniżek u naszych partnerów i lepszych stawek na nasze produkty.

  • Wybierz swoją ścieżkę

    Poznaj możliwości w różnych dziedzinach, takich jak usługi finansowe, technologia i obsługa klienta. Jesteśmy w czołówce firm integrujących IT i finanse w celu usprawnienia codziennego życia.