KORZYŚĆ

  • Nowoczesna firma

    Bez biurokracji

  • Komfortowa praca

    Z domu lub w biurze

  • Uczciwe wynagrodzenie

    Nawet bez doświadczenia

Jak rozpocząć pracę

Wybierz miasto

1

Wybór odpowiedniego wakatu

2

Wypełnij swoje dane

3

Ukończ krótkie szkolenie online

4

Kariera w ESKA Finance

Francja, Paris
Pełny etat
23 Rue de l'Amiral d'Estaing, 75116 Paris, France

Dołącz do ESKA Finance jako nasz CTO w Paryżu, gdzie poprowadzisz zespół techniczny w rewolucjonizowaniu finansowania MŚP za pomocą rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji. Twoja rola obejmuje projektowanie skalowalnych systemów, automatyzację przepływów pracy i stymulowanie innowacji. Dzięki ponad 6-letniemu doświadczeniu w branży FinTech będziesz zarządzać wszystkimi fazami cyklu życia produktu, od projektu po wdrożenie, przy użyciu technologii takich jak React, Node.js i Python. Szukamy dynamicznego lidera, który rozwija się w szybko zmieniającym się środowisku i jest zaangażowany w doskonałość 24/7. Bądź częścią naszego zróżnicowanego, współczującego i innowacyjnego zespołu - aplikuj już teraz!

Nasze zalety

Wybierz pracę, która do Ciebie pasuje

Ambitne zadania. Rozwój kariery

Wprowadziliśmy rewolucyjne podejście do udzielania pożyczek, koncentrując się na prostocie i zrozumieniu wyjątkowych potrzeb małych przedsiębiorców. Nasza platforma otwiera nowe możliwości, oferując spersonalizowane rozwiązania finansowe, wykraczające poza tradycyjne wskaźniki finansowe i uwzględniające pełną historię każdej firmy

Obecność w całym kraju i poza nim

Nasze usługi obejmują wszystkie państwa członkowskie UE, oferując wsparcie i rozwiązania finansowe dla przedsiębiorców niezależnie od ich lokalizacji.

Rozwój kariery

W ESKA Finance wierzymy w pielęgnowanie talentów od wewnątrz. Wielu członków naszego zespołu rozpoczęło swoją podróż z nami, wnosząc świeże pomysły i silne pragnienie innowacji.

Dlaczego kandydaci wybierają ESKA Finance

  • Rozwój w ramach firmy

    Nieograniczony dostęp do kursów edukacyjnych w celu zdobywania nowych umiejętności i ciągłego podnoszenia poziomu wiedzy specjalistycznej. Możliwości rozwoju kariery dla najbardziej zmotywowanych członków zespołu.

  • Integralność i wsparcie

    Nasza kultura obejmuje interakcje na zasadzie „po imieniu” na wszystkich poziomach, w tym na szczeblu kierowniczym, oraz swobodę w zakresie ubioru i koloru włosów. Doświadczeni koledzy są zawsze gotowi do pomocy w radzeniu sobie z wyzwaniami i pomagają zaaklimatyzować się na nowym stanowisku.

  • Dobre samopoczucie pracowników

    Oferujemy kompleksowe ubezpieczenie zdrowotne, w tym korzystną opiekę stomatologiczną, po formalnym zatrudnieniu. Korzystaj ze zniżek u naszych partnerów i lepszych stawek na nasze produkty.

  • Wybierz swoją ścieżkę

    Poznaj możliwości w różnych dziedzinach, takich jak usługi finansowe, technologia i obsługa klienta. Jesteśmy w czołówce firm integrujących IT i finanse w celu usprawnienia codziennego życia.